CSTCR7M99G55-R0
Murata Electronics
81-CSTCR7M99G55-R0
CSTCR7M99G55-R0
Produc.:
Opis:
Resonators
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
10 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 3000   Wielokrotności: 3000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Murata
Kategoria produktów: Rezonatory
RoHS:
7.99 MHz
SMD/SMT
0.5 %
+ 80 C
- 20 C
CSTCR_G
Reel
Marka: Murata Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: JP
Długość: 4.5 mm
Rodzaj produktu: Resonators
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: Resonators
Nazwa handlowa: CERALOCK
Rodzaj: Small-Cap Chip Type Ceramic Resonator
Szerokość: 2 mm