MPL-SE4030-R68
Monolithic Power Systems (MPS)
946-MPL-SE4030-R68
MPL-SE4030-R68
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD Semi-Shielded Inductor 0.68uH
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 995
Stany magazynowe:
1 995 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
25 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Monolithic Power Systems (MPS)
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
Semi-Shielded
680 nH
6 A
12 mOhms
7.5 A
- 40 C
+ 125 C
180 MHz
4 mm
4 mm
3 mm