MPL-AY1265-R68
Monolithic Power Systems (MPS)
946-MPL-AY1265-R68
MPL-AY1265-R68
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD Standard Series, size dimension: 1265, Inductance value: 0.68uH
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
25 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 500)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Monolithic Power Systems (MPS)
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
13.5 mm x 12.6 mm x 6.2 mm
Unshielded
680 nH
20 %
29 A
1.25 mOhms
51 A
- 40 C
+ 155 C
46 MHz
Flexible (Soft)
13.5 mm
12.6 mm
6.2 mm
MPL-AY
Reel
Cut Tape
Aplikacja: Power
Marka: Monolithic Power Systems (MPS)
Rodzaj rdzenia: Molded
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 500
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
CNHTS:
USHTS:
ECCN:
EAR99
MPL Surface-Mount Inductors
Monolithic Power Systems (MPS) MPL Surface-Mount Inductors are designed for optimal performance with MPS ICs, providing an easy, complete power solution in a wide range of specifications and sizes. These molded and semi-shielded modules feature an inductance range of 0.33μH to 22μH and a saturation current range of 0.8A to 64A. MPS MPL Surface-Mount Inductors are highly efficient with operating temperatures up to +155°C. These surface-mount inductors include four series: MPL-AT, MPL-AY, MPL-AL, and MPL-SE.