RM362-059-461-2900
Molex / AirBorn
479-RM3620594612900
RM362-059-461-2900
Produc.:
Opis:
Rectangular Mil Spec Connectors R Series, Rectangular Board Mount Receptacle, Right-Angle, Plastic Body, 3 Rows, 0.075"/1.91mm Pitch, with Mounting Ears, Through Hole, 0.172" Tail Length, Fixed Jackset, Gold Termination, 59 Circuits
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 10   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Molex
Kategoria produktów: Złącza prostokątne wojskowe
Receptacles
59 Position
3 Row
Through Hole
Board Mount
Socket (Female)
Gold
MIL-DTL-55302
R Series
Right Angle
Marka: Molex / AirBorn
Materiał styku: Beryllium Copper, Brass
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Prąd znamionowy : 3 A
Materiał oprawy: Polyphenylene Sulfide (PPS)
Maksymalna temperatura robocza: + 125 C
Minimalna temperatura robocza: - 65 C
Skok: 1.91 mm
Rodzaj produktu: Rectangular MIL Spec Connectors
Wielkość opakowania producenta: 1
Podkategoria: MIL-Spec / MIL-Type
Nazwa handlowa: AirBorn
Napięcie znamionowe: 750 V