SST25PF040CT-40I/NP
Microchip Technology
579-ST25PF040CT40INP
SST25PF040CT-40I/NP
Produc.:
Opis:
NOR Flash 2.3V TO 3.6V 4Mb SPI FLASH
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 345
Stany magazynowe:
345
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
6 000
Oczekiwane: 04.01.2027
Średni czas produkcji:
25
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Microchip
Kategoria produktów: Pamięć Flash NOR
RoHS:
SMD/SMT
UDFN-8
SST25PF
4 Mbit
2.3 V
3.6 V
12 mA
SPI
40 MHz