PIC24FJ32GA004-I/PT
Microchip Technology
579-PIC24FJ32GA004PT
PIC24FJ32GA004-I/PT
Produc.:
Opis:
16-bit Microcontrollers - MCU 32KB 8192 bytes 16MIPS 35 I/O
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 577
Stany magazynowe:
577 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
7 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Podobny produkt
Microchip Technology PIC24FJ32GA004T-I/PT
Microchip Technology
16-bit Microcontrollers - MCU 32KB Flash 8192bytes-RAM 35I/O
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Microchip
Kategoria produktów: Mikrokontrolery MCU 16-bitowe
RoHS:
PIC24F
32 kB
8 kB
TQFP-44
32 MHz
10 bit
35 I/O
2 V
3.6 V