PIC18F46K80-E/ML
Microchip Technology
579-PIC18F46K80-E/ML
PIC18F46K80-E/ML
Produc.:
Opis:
8-bit Microcontrollers - MCU 64KB FL 4KBRM 16MIPS 12bit ADC CTMU
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 58
Stany magazynowe:
58 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
5 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Microchip
Kategoria produktów: Mikrokontrolery MCU 8-bitowe
RoHS:
PIC18
64 kB
3.6 kB
QFN-40
64 MHz
12 bit
35 I/O
1.8 V
5.5 V