PIC18F24Q10-E/SSVAO
Microchip Technology
579-PIC824Q10ESSVAO
PIC18F24Q10-E/SSVAO
Produc.:
Opis:
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 695
Stany magazynowe:
695 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
7 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Microchip
Kategoria produktów: Mikrokontrolery MCU 8-bitowe
RoHS:
PIC18
16 kB
1 kB
SSOP-28
64 MHz
10 bit
25 I/O
1.8 V
5.5 V