MXLCE24A/TR
Microchip Technology
494-MXLCE24A/TR
MXLCE24A/TR
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Low Cap TVS 24V 5% 1500W uni 100pF
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
47 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 100   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Microchip
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS: N
Unidirectional
1 Channel
24 V
Axial
38.9 V
26.7 V
Case-1-2
39 A
1.5 kW
100 pF