MSMLJ78AE3/TR
Microchip Technology
494-MSMLJ78AE3/TR
MSMLJ78AE3/TR
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 78V 5% 3000W uni
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
37 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 400   Wielokrotności: 400
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 400)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Microchip
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
78 V
SMD/SMT
126 V
86.7 V
SMC (DO-214AB)
22.8 A
3 kW
- 65 C
+ 150 C
Reel
Marka: Microchip Technology
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Pd – strata mocy: 6 W