MSMLJ40AE3/TR
Microchip Technology
494-MSMLJ40AE3/TR
MSMLJ40AE3/TR
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 40V 5% 3000W uni
Średni czas produkcji:
35 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 300   Wielokrotności: 300
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 300)
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
40 V
SMD/SMT
64.5 V
44.4 V
SMC (DO-214AB)
46.4 A
3 kW
- 65 C
+ 150 C
Reel
Kraj pochodzenia: Not Available
Pd – strata mocy: 6 W