MSMLG110A
Microchip Technology
494-MSMLG110A
MSMLG110A
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 110V 5% 3000W uni
Średni czas produkcji:
37 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 400   Wielokrotności: 1
RoHS: N
Unidirectional
1 Channel
110 V
SMD/SMT
177 V
122 V
SMCG (DO-215AB)
16.8 A
3 kW
- 65 C
+ 150 C
Bulk
Kraj pochodzenia: Not Available
Napięcie robocze zasilania: 110 V
Pd – strata mocy: 1.61 W