MSMLG10CAE3/TR
Microchip Technology
494-MSMLG10CAE3/TR
MSMLG10CAE3/TR
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 10V 5% 3000W bi
Średni czas produkcji:
37 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 400   Wielokrotności: 400
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 400)
RoHS:
Bidirectional
1 Channel
10 V
SMD/SMT
17 V
11.1 V
SMCG (DO-215AB)
76.4 A
3 kW
- 65 C
+ 150 C
Reel
Kraj pochodzenia: Not Available
Pd – strata mocy: 6 W