MSMCJLCE70AE3/TR
Microchip Technology
494-MSMCJLCE70AE3/TR
MSMCJLCE70AE3/TR
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Low Cap TVS 70V 5% 1500W uni 100pF
Średni czas produkcji:
35 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 300   Wielokrotności: 300
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 300)
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
70 V
SMD/SMT
113 V
77.8 V
SMC (DO-214AB)
13.3 A
1.5 kW
8 kV
15 kV
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Pd – strata mocy: 5 W