MSMCJ58AE3/TR
Microchip Technology
494-MSMCJ58AE3/TR
MSMCJ58AE3/TR
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 58V 5% 1500W uni
Średni czas produkcji:
37 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 600   Wielokrotności: 600
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 600)
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
58 V
SMD/SMT
93.6 V
64.4 V
SMC (DO-214AB)
16 A
1.5 kW
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Pd – strata mocy: 1.56 W