MSMCJ40AE3/TR
Microchip Technology
494-MSMCJ40AE3/TR
MSMCJ40AE3/TR
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 40V 5% 1500W uni
Średni czas produkcji:
37 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 400   Wielokrotności: 400
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 400)
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Bulk
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
40 V
SMD/SMT
64.5 V
44.4 V
SMC (DO-214AB)
23.2 A
1.5 kW
Marka: Microchip Technology
Zgodność: RoHS Compliant
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: PH
Pd – strata mocy: 1.56 W