MSMCJ20A/TR
Microchip Technology
494-MSMCJ20A/TR
MSMCJ20A/TR
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 20V 5% 1500W uni
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
37 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 600   Wielokrotności: 600
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 600)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Microchip
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS: N
Unidirectional
1 Channel
20 V
SMD/SMT
32.4 V
22.2 V
SMC (DO-214AB)
46.3 A
1.5 kW
- 65 C
+ 150 C
Reel
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Pd – strata mocy: 1.56 W