MSMCJ14A
Microchip Technology
494-MSMCJ14A
MSMCJ14A
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 14V 5% 1500W uni
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 500
Stany magazynowe:
500 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
35 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Ilości większe niż 500 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Microchip
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS: N
Unidirectional
1 Channel
14 V
SMD/SMT
23.2 V
15.6 V
SMC (DO-214AB)
64.7 A
1.5 kW
- 65 C
+ 150 C
Bulk
Marka: Microchip Technology
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Napięcie robocze zasilania: 14 V
Pd – strata mocy: 1.56 W