MSMCGLCE11AE3/TR
Microchip Technology
494-MSMCGLCE11AE3/TR
MSMCGLCE11AE3/TR
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Low Cap TVS 11V 5% 1500W uni 100pF
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
37 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 300   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Microchip
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
11 V
SMD/SMT
18.2 V
12.2 V
SMCG (DO-215AB)
82 A
1.5 kW
100 pF