MSMCG58A
Microchip Technology
494-MSMCG58A
MSMCG58A
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 58V 5% 1500W uni
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
37 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 600   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Microchip
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS: N
Unidirectional
1 Channel
58 V
SMD/SMT
93.6 V
64.4 V
SMCG (DO-215AB)
16 A
1.5 kW
- 65 C
+ 150 C
Bulk
Marka: Microchip Technology
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Napięcie robocze zasilania: 58 V
Pd – strata mocy: 1.56 W