MSMCG48A/TR
Microchip Technology
494-MSMCG48A/TR
MSMCG48A/TR
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 48V 5% 1500W uni
Średni czas produkcji:
37 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
RoHS: N
Unidirectional
1 Channel
48 V
SMD/SMT
77.4 V
53.3 V
SMCG (DO-215AB)
19.4 A
1.5 kW