MSMCG40A/TR
Microchip Technology
494-MSMCG40A/TR
MSMCG40A/TR
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 40V 5% 1500W uni
Średni czas produkcji:
35 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
RoHS: N
Unidirectional
1 Channel
40 V
SMD/SMT
64.5 V
44.4 V
SMCG (DO-215AB)
23.2 A
1.5 kW