MSMCG33CA/TR
Microchip Technology
494-MSMCG33CA/TR
MSMCG33CA/TR
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 33V 5% 1500W bi
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
37 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 500   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Microchip
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS: N
Bidirectional
1 Channel
33 V
SMD/SMT
53.3 V
36.7 V
SMCG (DO-215AB)
28.1 A
1.5 kW