MSMBJSAC10/TR
Microchip Technology
494-MSMBJSAC10/TR
MSMBJSAC10/TR
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Uni-Directional TVS
Średni czas produkcji:
37 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 300   Wielokrotności: 300
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 300)
RoHS: N
Unidirectional
1 Channel
10 V
SMD/SMT
16.3 V
11.1 V
SMB (DO-214AA)
29 A
500 W
- 65 C
+ 150 C
Reel
Kraj pochodzenia: Not Available
Pd – strata mocy: 2.5 W