MSMBJ24CAE3/TR
Microchip Technology
494-MSMBJ24CAE3/TR
MSMBJ24CAE3/TR
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 24V 5% 600W bi
Średni czas produkcji:
35 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 700   Wielokrotności: 700
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 700)
REACH - SVHC:
Bidirectional
1 Channel
24 V
SMD/SMT
38.9 V
26.7 V
SMB (DO-214AA)
15.4 A
600 W
- 65 C
+ 150 C
Reel
Kraj pochodzenia: Not Available
Pd – strata mocy: 1.38 W