MSMBG40A
Microchip Technology
494-MSMBG40A
MSMBG40A
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 40V 5% 600W uni
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
37 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 800   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Microchip
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS: N
Unidirectional
1 Channel
40 V
SMD/SMT
64.5 V
44.4 V
SMBG (DO-215AA)
9.3 A
600 W
- 65 C
+ 150 C
Bulk
Marka: Microchip Technology
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Napięcie robocze zasilania: 40 V
Pd – strata mocy: 1.38 W