MSMBG170CA
Microchip Technology
494-MSMBG170CA
MSMBG170CA
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 170V 5% 600W bi
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
37 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 800   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Microchip
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS: N
Bidirectional
1 Channel
170 V
SMD/SMT
275 V
189 V
SMBG (DO-215AA)
2.2 A
600 W
- 65 C
+ 150 C
Bulk
Marka: Microchip Technology
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Napięcie robocze zasilania: 170 V
Pd – strata mocy: 1.38 W