MSC045SMB120SDT/R
Microchip Technology
579-MSC045SMB120SDTR
MSC045SMB120SDT/R
Produc.:
Opis:
SiC MOSFETs MOSFET SIC 1200 V 45 mOhm TO-263-7 XL Full Reel
SMD/SMT
TO-263-7
N-Channel
1 Channel
1.2 kV
49 A
60 mOhms
- 10 V, + 21 V
5 V
61 nC
- 55 C
+ 175 C
237 W