MSC035SMA170B
Microchip Technology
494-MSC035SMA170B
MSC035SMA170B
Produc.:
Opis:
SiC MOSFETs MOSFET SIC 1700 V 35 mOhm TO-247
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 59
Stany magazynowe:
59 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
8 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Microchip
Kategoria produktów: Moduły MOSFET SIC
RoHS:
Through Hole
TO-247-3
N-Channel
1 Channel
1.7 kV
68 A
45 mOhms
- 10 V, + 23 V
1.8 V
178 nC
- 55 C
+ 175 C
370 W