MSC035SMA070B
Microchip Technology
494-MSC035SMA070B
MSC035SMA070B
Produc.:
Opis:
SiC MOSFETs MOSFET SIC 700 V 35 mOhm TO-247
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 74
Stany magazynowe:
74 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
5 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Microchip
Kategoria produktów: Moduły MOSFET SIC
RoHS:
Through Hole
TO-247-3
N-Channel
1 Channel
700 V
77 A
44 mOhms
- 10 V, + 23 V
1.9 V
99 nC
- 55 C
+ 175 C
283 W