MSC030SDA070B
Microchip Technology
494-MSC030SDA070B
MSC030SDA070B
Produc.:
Opis:
SiC Schottky Diodes SIC SBD 700 V 30 A TO-247
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 183
Stany magazynowe:
183 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
8 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Microchip
Kategoria produktów: Diody SCHOTTKY SIC
RoHS:
Through Hole
TO-247-2
Single
30 A
700 V
1.5 V
146 A
200 uA
- 55 C
+ 175 C
MSC0
Tube
Marka: Microchip Technology
Kraj montażu: PH
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: PH
Rodzaj produktu: SiC Schottky Diodes
Wielkość opakowania producenta: 30
Podkategoria: Diodes & Rectifiers
Vr – napięcie wsteczne: 700 V