MSC025SMB120SDT/R
Microchip Technology
579-MSC025SMB120SDTR
MSC025SMB120SDT/R
Produc.:
Opis:
SiC MOSFETs MOSFET SIC 1200 V 25 mOhm TO-263-7 XL Full Reel
SMD/SMT
TO-263-7
N-Channel
1 Channel
1.2 kV
81 A
33 mOhms
- 10 V, + 21 V
5 V
109 nC
- 55 C
+ 175 C
357 W