MSC025SMA120SCT/R
Microchip Technology
579-MSC025SMA120SCTR
MSC025SMA120SCT/R
Produc.:
Opis:
SiC MOSFETs MOSFET SIC 1200 V 25 mOhm PSMT
Średni czas produkcji:
Minimum: 1300   Wielokrotności: 1300
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1300)
SMD/SMT
D3PAK-3
N-Channel
1 Channel
1.2 kV
108 A
25 mOhms
- 10 V, + 23 V
3 V
232 nC
- 55 C
+ 175 C
524 W