MSC012SMB120SDT/R
Microchip Technology
579-MSC012SMB120SDTR
MSC012SMB120SDT/R
Produc.:
Opis:
SiC MOSFETs MOSFET SIC 1200 V 12 mOhm TO-263-7 XL Full Reel
Kategoria produktów: Moduły MOSFET SIC
SMD/SMT
TO-263-7
1.2 kV
12 mOhms