MSC011SMB120SDT/R
Microchip Technology
579-MSC011SMB120SDTR
MSC011SMB120SDT/R
Produc.:
Opis:
SiC MOSFETs MOSFET SIC 1200 V 11 mOhm, 7LD TO-263
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 800   Wielokrotności: 800
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 800)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Microchip
Kategoria produktów: Moduły MOSFET SIC
RoHS:
1.2 kV
11 mOhms