MPLAD30KP36A/TR
Microchip Technology
494-MPLAD30KP36A/TR
MPLAD30KP36A/TR
Minimum: 100   Wielokrotności: 100
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 100)
1 Channel
36 V
SMD/SMT
58.1 V
40 V
PLAD-2
516 A
30 kW
- 55 C
+ 150 C
Reel
Kraj pochodzenia: Not Available
Pd – strata mocy: 2.5 W
Produkt: TVS Diodes
Wielkość opakowania producenta: 100
Podkategoria: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
Vf – Napięcie przewodzenia: 4 V