MPLAD30KP24A/TR
Microchip Technology
494-MPLAD30KP24A/TR
MPLAD30KP24A/TR
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Uni-Directional TVS
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
32 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 100   Wielokrotności: 100
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 100)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Microchip
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS: N
Unidirectional
1 Channel
24 V
SMD/SMT
39.8 V
26.7 V
PLAD-2
753 A
30 kW
- 55 C
+ 150 C
Reel
Marka: Microchip Technology
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Pd – strata mocy: 2.5 W
Produkt: TVS Diodes
Wielkość opakowania producenta: 100
Podkategoria: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
Vf – Napięcie przewodzenia: 4 V