MCP4241-103E/SL
Microchip Technology
579-MCP4241-103E/SL
MCP4241-103E/SL
Produc.:
Opis:
Digital Potentiometer ICs Dual 7B NV SPI POT
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 272
Stany magazynowe:
272 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
7 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Microchip
Kategoria produktów: Układy scalone potencjometrów cyfrowych
RoHS:
MCP4241
10 kOhms
150 PPM / C
20 %
Dual
128 Tap
Non Volatile
Serial, 4-Wire, SPI
2.5 V, 3.3 V, 5 V
550 uA
- 40 C
+ 125 C
PCB Mount
SMD/SMT
SOIC-Narrow-14
AEC-Q100
Linear
Tube
Marka: Microchip Technology
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: US
Kraj pochodzenia: TH
Wrażliwość na wilgoć: Yes
Rodzaj produktu: Digital Potentiometer ICs
Wielkość opakowania producenta: 57
Podkategoria: Digital Potentiometer ICs
Napięcie zasilania – max.: 5.5 V
Napięcie zasilania – min.: 1.8 V
Jednostka masy: 241 mg
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
MXHTS:
ECCN:
EAR99
MCP413x, MCP415x, MCP423x, MCP425x Digital POT ICs
Microchip Technology MCP413x, MCP415x, MCP423x, and MCP425x Digital POT ICs are 7-bit and 8-bit, single or dual SPI digital potentiometers with non-volatile memory. These devices are available with end-to-end resistor values of 5KΩ, 10KΩ, 50kΩ and 100KΩ. These devices offer WiperLock™ Technology which allows the user unlimited reprogramming and locking of the wiper setting. This feature is useful for equipment that requires factory trimming or recalibration. The MCP413x, MCP415x, MCP423x, MCP425x Digital Potentiometers offer a variety of configurations simplifying design while minimizing cost, package size, and pin count.