MCP1826T-2502E/DC
Microchip Technology
579-MCP1826T-2502EDC
MCP1826T-2502E/DC
Produc.:
Opis:
LDO Voltage Regulators 1A CMOS LDO Vout 2.5V ETR
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Microchip
Kategoria produktów: Regulatory napięcia LDO
RoHS:
SMD/SMT
SOT-223-5
2.5 V
1 A
1 Output
Positive
220 uA
2.3 V
6 V
Fixed
- 40 C
+ 125 C
250 mV
AEC-Q100
MCP1826
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Microchip Technology
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Napięcie zwolnienia – max.: 400 mV at 1 A
Ib – wejściowy prąd polaryzujący: 120 uA
Stabilizowanie napięcia wyjściowego: 0.05 % / V
Regulacja dot. obciążenia: 0.5 %
Rodzaj produktu: LDO Voltage Regulators
Wielkość opakowania producenta: 4000
Podkategoria: PMIC - Power Management ICs
Dokładność regulacji napięcia: 2 %