MASMLJ51A
Microchip Technology
494-MASMLJ51A
MASMLJ51A
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 51V 5% 3000W uni
Minimum: 200   Wielokrotności: 1
RoHS: N
Unidirectional
1 Channel
51 V
SMD/SMT
82.4 V
56.7 V
SMC (DO-214AB)
36.4 A
3 kW
- 65 C
+ 150 C
Bulk
Kraj pochodzenia: Not Available
Napięcie robocze zasilania: 51 V
Pd – strata mocy: 1.61 W