MASMLJ40A/TR
Microchip Technology
494-MASMLJ40A/TR
MASMLJ40A/TR
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 40V 5% 3000W uni
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 200)
RoHS: N
Unidirectional
1 Channel
40 V
SMD/SMT
64.5 V
44.4 V
SMC (DO-214AB)
46.4 A
3 kW
- 65 C
+ 150 C
Reel
Cut Tape
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Pd – strata mocy: 1.61 W