MASMLJ22CA
Microchip Technology
494-MASMLJ22CA
MASMLJ22CA
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 22V 5% 3000W bi
Minimum: 200   Wielokrotności: 1
RoHS: N
Bidirectional
1 Channel
22 V
SMD/SMT
35.5 V
24.4 V
SMC (DO-214AB)
84.4 A
3 kW
- 65 C
+ 150 C
Bulk
Kraj pochodzenia: Not Available
Napięcie robocze zasilania: 22 V
Pd – strata mocy: 1.61 W