MASMLJ100A
Microchip Technology
494-MASMLJ100A
MASMLJ100A
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 100V 5% 3000W uni
Minimum: 200   Wielokrotności: 1
RoHS: N
Unidirectional
1 Channel
100 V
SMD/SMT
162 V
111 V
SMC (DO-214AB)
18.6 A
3 kW
- 65 C
+ 150 C
Bulk
Kraj pochodzenia: Not Available
Napięcie robocze zasilania: 100 V
Pd – strata mocy: 1.61 W