MASMLG33CA/TR
Microchip Technology
494-MASMLG33CA/TR
MASMLG33CA/TR
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 33V 5% 3000W bi
Minimum: 200   Wielokrotności: 200
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 200)
RoHS: N
Bidirectional
1 Channel
33 V
SMD/SMT
53.3 V
36.7 V
SMCG (DO-215AB)
56.2 A
3 kW
- 65 C
+ 150 C
Reel
Kraj pochodzenia: Not Available
Pd – strata mocy: 1.61 W