MASMLG17CA
Microchip Technology
494-MASMLG17CA
MASMLG17CA
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 17V 5% 3000W bi
Średni czas produkcji:
42 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 200   Wielokrotności: 1
RoHS: N
Bidirectional
1 Channel
17 V
SMD/SMT
27.6 V
18.9 V
SMCG (DO-215AB)
106.6 A
3 kW
- 65 C
+ 150 C
Bulk
Kraj pochodzenia: Not Available
Napięcie robocze zasilania: 17 V
Pd – strata mocy: 1.61 W