MASMLG12A
Microchip Technology
494-MASMLG12A
MASMLG12A
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 12V 5% 3000W uni
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 200   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Microchip
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS: N
Unidirectional
1 Channel
12 V
SMD/SMT
19.9 V
13.3 V
SMCG (DO-215AB)
150.6 A
3 kW
- 65 C
+ 150 C
Bulk
Marka: Microchip Technology
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Napięcie robocze zasilania: 12 V
Pd – strata mocy: 1.61 W