MASMCJ48CAE3/TR
Microchip Technology
494-MASMCJ48CAE3/TR
MASMCJ48CAE3/TR
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 48V 5% 1500W bi
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
42 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 200   Wielokrotności: 200
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 200)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Microchip
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS:
Bidirectional
1 Channel
48 V
SMD/SMT
77.4 V
53.3 V
SMC (DO-214AB)
19.4 A
1.5 kW
- 65 C
+ 150 C
Reel
Marka: Microchip Technology
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Pd – strata mocy: 1.56 W