MASMBJ43CA
Microchip Technology
494-MASMBJ43CA
MASMBJ43CA
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 43V 5% 600W bi
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
RoHS: N
Bidirectional
1 Channel
43 V
SMD/SMT
69.4 V
47.8 V
SMB (DO-214AA)
8.6 A
600 W
Kraj pochodzenia: Not Available
Napięcie robocze zasilania: 43 V
Pd – strata mocy: 1.38 W