MASMBG78CA
Microchip Technology
494-MASMBG78CA
MASMBG78CA
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 78V 5% 600W bi
Minimum: 200   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
RoHS: N
Bidirectional
1 Channel
78 V
SMD/SMT
126 V
86.7 V
SMBG (DO-215AA)
4.7 A
600 W
Kraj pochodzenia: Not Available
Napięcie robocze zasilania: 78 V
Pd – strata mocy: 1.38 W