MASMBG58A
Microchip Technology
494-MASMBG58A
MASMBG58A
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 58V 5% 600W uni
Minimum: 200   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
RoHS: N
Unidirectional
1 Channel
58 V
SMD/SMT
93.6 V
64.4 V
SMBG (DO-215AA)
6.4 A
600 W
Kraj pochodzenia: Not Available
Napięcie robocze zasilania: 58 V
Pd – strata mocy: 1.38 W